fbpx

ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН

Utsukusy - Vilna Beauty

UTSUKUSY В УКРАЇНІ

UTSUKUSY – японська косметика з використанням потужних рослинних концентратів для омолодження та збереження краси шкіри.
Заснована у 1978 році, іспанська компанія почала своє подорож у прекрасному світі естетики, вивівши на ринок лінійку продуктів з японськими формулами UTSUKUSY. Визнання та довіра клієнтів перетворили цю компанію на один з найкращих брендів, що їх обирають професіонали-косметологи у 20 країнах світу. А з 2019 року бренд представлений в Україні завдяки VILNA BEAUTY GROUP.
Завдяки безпечним нано-біо-технологіям кожен продукт бренду UTSUKUSY втілений у розкішних, легких текстурах. Формули здивують екзотичними компонентами  та насиченими складниками як професіоналів-естетистів, так і найвибагливіших дівчат. Виключно рослинні інгредієнти вражають РЕЗУЛЬТАТАМИ з перших днів застосування та дарують оксамитові текстури і тонкі аромати.

Utsukusy - Vilna Beauty
Utsukusy - Vilna Beauty

БЕСТСЕЛЛЕРИ UTSUKUSY

Utsukusy - Vilna Beauty

НАБОРИ КРАСИ UTSUKUSY

Utsukusy - Vilna Beauty

ОЧИЩЕННЯ, ЛОСЬЙОНИ, ПІЛІНГИ UTSUKUSY

Utsukusy - Vilna Beauty

МАСКИ UTSUKUSY

Utsukusy - Vilna Beauty

СИРОВАТКИ ТА АМПУЛЬНІ СИРОВАТКИ UTSUKUSY

Utsukusy - Vilna Beauty

КРЕМА UTSUKUSY

Utsukusy - Vilna Beauty

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ТІЛА UTSUKUSY

СПІВПРАЦЯ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Компанія VILNA BEAUTY GROUP є ексклюзивним дистриб’ютором світових, професійних брендів ATACHE, UTSUKUSY та преміального, селективного бренду INSIUM в Україні. Якщо ви лікар-дерматолог, приватний косметолог або власник клініки краси та знаходитесь у пошуку дієвих, високоефективних та безпечних інструментів для власної діяльності – запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом професійних терапій від наших брендів. Безпечна краса разом з VILNA BEAUTY GROUP

Скористатися послугою онлайн консультації можна за номерами: