fbpx

ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -7% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА СУМУ ВІД 12 000 ГРН

Atache - Vilna Beauty

ATACHE в Україні

Наукова Косметика АТАСНЕ – це понад 37 років успішного досвіду у розробці біо-відновлювальних професійних засобів для антивікової естетичної косметології. ATACHE з 1983 року створює інноваційні рецептури на рубежі останніх технологій втілює їх у життя. АТАСНЕ займає унікальну позицію на професійному косметичному ринку в сегменті Anti-aging, є частиною провідного європейського фармацевтичного виробничого об’єднання ASAC PHARMA. Максимум якості для експертів краси забезпечується повною відповідністю GMP стандартам у фармації (вищим стандартам виробничої практики). 
Косметика АТАСНЕ – це винятковий баланс краси та здоров’я, швидких ефектів та високих наукових результатів. АТАСНЕ сьогодні – це ексклюзивні формули та яскраві результати. VILNA BEAUTY GROUP пишається можливістю ексклюзивно представляти бренд ATACHE в Україні як офіційний дистриб’ютор. 

Atache - Vilna Beauty
Atache - Vilna Beauty

БЕСТСЕЛЛЕРИ ATACHE

Atache - Vilna Beauty

ОЧИЩЕННЯ ATACHE

Atache - Vilna Beauty

МАСКИ ТА ПІЛІНГИ ATACHE

Atache - Vilna Beauty

СИРОВАТКИ ATACHE

Atache - Vilna Beauty

КРЕМА ATACHE

Atache - Vilna Beauty

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ НАВКОЛО ОЧЕЙ ATACHE

Atache - Vilna Beauty

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ТІЛА ATACHE

СПІВПРАЦЯ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

Компанія VILNA BEAUTY GROUP є ексклюзивним дистриб’ютором світових, професійних брендів ATACHE, UTSUKUSY та преміального, селективного бренду INSIUM в Україні. Якщо ви лікар-дерматолог, приватний косметолог або власник клініки краси та знаходитесь у пошуку дієвих, високоефективних та безпечних інструментів для власної діяльності – запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом професійних терапій від наших брендів.
Безпечна краса разом з VILNA BEAUTY GROUP

Скористатися послугою онлайн консультації можна за номерами: